Hakkımızda

Hakkımızda

Oyuncağın En Kaliteli Adresi

Hakkımızda

Oyuncağın En Kaliteli Ve en ucuz adresi burada. Oyuncaklarımız tamamen orjinal ve lisanslıdır.

Hikayemiz

 1990’larda Esin Yürür ve Cüneyt Yürür’ün ülkemizdeki kaliteli, eğitici ve öğretici oyun ve oyuncak eksiğini fark etmeleriyle başladı.

·1996 yılında Oyuncak Eğitim Araçları Yürür ailesi tarafından kuruldu. Türk çocuklarının eğlenerek öğrenmeleri ve kendilerini geliştirmelerini sağlayacak kaliteli markalarla buluşmaları için çalışmalara başlandı.

 

·1997 yılında tüm dünyada puzzle ve oyun kategorisinin en güçlü şirketlerinden biri olan Ravensburger’in distribütörlük hakları alındı. İlk ithalat gerçekleştirilerek hedefler doğrultusunda ilk önemli adım atılmış oldu.

 

·1999 yılında bugün dünyanın en büyük oyuncak şirketi olan LEGO’nun distribütörlük hakları alındı. Böylece şirketin ilk büyümesi gerçekleştirilmiş oldu.

 

·2000’li yıllarda kendi sektörünün lideri konumunda olan dünyanın en önemli oyuncak firmaları olan REVELL, BANDAI, WINX ve TOMY’nin de tek yetkili dağıtım haklarının alınması ile büyük aşama kaydedildi ve kendi yolunda dev adımlarla ilerlemeye başladı.

 

·Bugün şirket bünyemizde her biri kalitesiyle fark yaratan, her yaştan çocuğa ve yetişkinlere hitap eden 4000’den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Distribütörlük haklarına sahip olarak Türkiye pazarıyla buluşturduğumuz bu kaliteli ürünlerin arkasındaysa kendi alanında dünya lideri olan LEGO, Ravensburger, Thinkfun, Brio, TOMY (Toomies, Lamaze, Tomy Games, John Deere ve Ricky Zoom), Bandai, EPOCH (Slyvanian Families, Aquabeads), Schleich, Goliath, Revell, Winx, Carrera ve MGAE gibi markalar yer almaktadır.

 

·Bu lider markaları toptan, perakende ve online kanalda tüketicilerimizle buluşturmak şirketimizin temel amacıdır.